Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

W Gogołowie odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia w Badmintonie.

28 maja w sali Zespołu Szkół w Gogołowie odbyły się "Mistrzostwa Podkarpacia w badmintonie". Zawodnicy MKS Skarbek Gogołów stawali 19. razy na podium zdobywając wszystkie kolory medali.

Każdy z grupy starszej i zaawansowanej zdobył medal lub dwa medale. Młodsi wiekowo także spisali się znakomicie i wywalczyli medale. Na wyróżnienie zasługuje Karol Wiśniowski (złoto i brąz) oraz Zuzia Wilczek (brąz). Gratulacje dla wszystkich zawodników i zawodniczek, trenerów, rodziców oraz wszystkich osób i instytucji wspierających nasze działania. - można przeczytać na stronie MKS Skarbek Gogołów.

W sobotę na parkiecie hali w ZS Gogołów zagrało 53 zawodników. Nie zabrakło sportowych emocji a zawodnicy w każdym spotkaniu pokazywali swoje najlepsze zagrania i pełne sportowe zaangażowanie. Wspaniałe zagrania towarzyszyły podczas sobotniego turnieju.

Nie zabrakło sportowych emocji w rywalizacji, dużej radości z wygranych oraz gorzkich łez porażek. Cieszą nas wszystkie wygrane a z porażek wyciągamy pozytywne wnioski i dalej ciężko pracujemy na treningach gdyż przed nami kolejne turnieje rangi Mistrzostw Polski, które dostarczą nam - jesteśmy tego pewni - również niezapomnianych wrażeń i emocji. - dodają organizatorzy

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie FB/Skarbekmks. Szczegółowe wyniki turnieju w Gogołowie znajdą Państwo pod tym linkiem - kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad