„Sztukówka zaprasza” - ŁĄKI UMAJONE

Winnica Sztukówka powraca ze swoim cyklem imprez plenerowych „Sztukówka zaprasza”, których już drugi rok z rzędu partnerem jest Województwo Podkarpackie a Frysztak24.pl jest patronem medialnym.

W sezonie wiosenno-letnim odbędą się cztery edycje, podczas których nie zabraknie przede wszystkim muzyki i wina, ale także regionalnej kuchni i stoisk lokalnych rzemieślników. Będą się odbywały także warsztaty i imprezy towarzyszące.

Miłośnicy natury będą mogli spędzić czas w winnicy a także, jeśli tylko będą mieli chęć, bezpłatnie przenocować w kamperze lub namiocie na terenie Sztukówki.

Pierwsza z czterech imprez pod nazwą „Łąki Umajone” już 21-22 maja. Zapraszamy Was na cztery weekendy w winnicy pełne natury, muzyki, wina, smaku, warsztatów i lokalnych rękodzielników. Wstęp wolny. - informują organizatorzy

Parę ujęć z imprezy, która odbyła się 2021

Startujemy 21-22 maja. Czekać na Was będą nasi wystawcy z najlepszymi produktami i warsztatami, wieczorny koncert zespołu Kirszenbaum a także II Zlot Pojazdów Zabytkowych Youngtimer Jasło.

Lista wystawców:
- wina na butelki i kieliszki od winnic: Sztukówka, Alabaster, Melancholia
- oliwa Taygetos Virgin z Jasła
- drewniane rękodzieło i warsztaty łyżkarstwa od RoncziArt
- piwo z Browaru Lasowiak
- sery od Ser Jest Ser
- domowe jedzenie od Dolinowego Gościńca
- rękodzieło Kalisz Made
- konopne produkty od Zielonej Pracowni
- ceramika Olideco
- książki od Agaty Zahuty
- Dzika degustacja w ramach Winnych warsztatów podkarpackich smaków

Miejsca nie zabraknie a fanów bliskich spotkań z naturą zachęcamy do noclegu w kamperze lub namiocie na terenie winnicy.

Wydarzenie na fb, gdzie pojawiają się posty z nowościami: https://fb.me/e/2nFsK6QUQ

ZAPRASZAMY NA SZTUKÓWKĘ!
Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie.

Komentarze

Nowsza Starsza