Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1

Pięknie jest u nas!

Budynki szkół puste i smutne, bo ich wnętrza tętnią życiem tylko w roku szkolnym... Proszę nie myśleć, że w pierwszy dzień wakacji już za tym tęsknią uczniowie czy nauczyciele! Chcemy tylko pokazać wszystkim (którzy może tego nie zauważają lub mieszkają w odległych miejscowościach), jak ładne i zadbane szkoły mamy w naszej gminie.

Pokazując piękne otoczenie budynku Zespołu Szkół w Lubli (SP im. św. Jana Kantego i Przedszkole Publiczne) zapraszamy mieszkańców (nauczycieli, uczniów) do pokazania otoczenia pozostałych szkół w naszej gminie. Najczęściej nie doceniamy tego, co mamy na co dzień... Widzimy nieraz w różnych regionach Polski wiele budynków szkół z nieciekawą elewacją, często otoczonych betonem, bez kwiatów czy ozdobnych krzewów, z jakimś starym żywopłotem lub kilkoma drzewami, a jeśli już z kawałkiem trawnika, to często nieprzycinanego "chwastnika"...

Piękno wokół nas - oddziałuje na nas, zatem zadbane wnętrza i piękne otoczenia naszych szkół uwrażliwiają na piękno uczniów (i nie tylko).
Wszystkim uczniom, nauczycielom, wychowawcom życzymy pięknych wakacji!

 
Artykuł otrzymaliśmy od internautki na naszą skrzynkę mailową. Masz ciekawy temat, widzisz problem w swoim otoczeniu a może chcesz coś ciekawego napisać o naszej gminie. Czekamy na maile od was - frysztak24pl@gmail.com. Czekamy również na wasze zdjęcia wakacyjne z naszej gminy. Stwórzmy piękną wspólną galerie zdjęć z gminy Frysztak.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
* Proszę nie spamować tutaj. Wszystkie komentarze są sprawdzane przez administratora.