Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Niedzielne koncerty DZF 2022

Tegoroczne Dni Ziemi Frysztackiej zakończyły się niedzielnym muzycznym popołudniem oraz pięknym pokazem pirotechnicznym z okazji 100-lecia GMKS Strzelec Frysztak.
Foto: Marcin Błażejowski 

Muzyczne popołudnie rozpoczęło się od występów młodych zdolnych piosenkarzy, mieszkańców naszej Gminy. Po utalentowanej młodzieży wystąpił Pan Tomasz Bełch. Pan Tomasz potrafi naśladować znanych artystów. Jego głos zaciekawił nawet Krzysztofa Kasowskiego i Macieja Miecznikowskiego.

Około godziny 20:00 na scenie pojawił się dobrze znany Krzysztof K.A.S.A Kasowski, który zaśpiewał swoje największe przeboje - "Piękniejsza", "Maczo", "To właśnie ty". Pan Krzysztof zaprezentował również swoje najnowsze utwory oraz covery najsłynniejszych polskich piosenek.

Gwiazdą wieczoru tegorocznych Dni Ziemi Frysztackiej był Pan Maciej Miecznikowski. Pan Maciej, piosenkarz o operowym głosie zaprezentował swoją twórczość mieszkańcom naszej gminy. Na frysztackiej scenie zabrzmiały największe hity. Z minuty na minutę publiczność bawiła się coraz lepiej, tańcząc i śpiewając wspólnie z Maciejem Miecznikowskim.

Kilka minut po godzinie 22:00 - swój pokaz pirotechniczny zaprezentowali piłkarze GMKS Strzelec Frysztak. Strzelec w tym roku obchodzi 100-lecie istnienia klubu. Wkrótce filmy z pokazów pirotechnicznych. Dziękujemy pilotom dronów, którzy w niedziele byli z nami - Jan Gaweł oraz Marcin Błażejowski.

Na zakończenie Dni Ziemi Frysztackich odbyła się dyskoteka pod gwiazdami. Największe hity disco rozbrzmiewały dla roztańczonych mieszkańców naszej gminy.

Organizatorem DZF 2022 był GOK Frysztak. Współorganizatorami Gmina Frysztak, GOSiR Frysztak, GZK Frysztak oraz GMKS Strzelec Frysztak.

Frysztak24 od 2011 patronuje medialnie Dniom Ziemi Frysztackiej, za co dziękujemy organizatorom. Wkrótce zdjęcia i jeszcze więcej filmów z tegorocznego święta naszej gminy.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad