3. zwycięstwo z rzędu Strzelca, porażka Orła

Strzelec w 3. spotkaniu B klasy grał "na wyjeździe", a przeciwnikiem frysztackich piłkarzy był zespół Nafty Chorkówka. Orzeł Lubla przegrał w wyjazdowym spotkaniu z liderem A klasy Ostoją Kołaczyce.

W 3. kolejce Strzelec Frysztak zagrał na wyjeździe z zespołem Nafty Chorkówka. Wynik niedzielnego spotkania "otworzył" w 7 minucie Maciej Fortuna. Kolejną bramkę Strzelec zdobył w 42 minucie. Po asyście Marcina Gabora, gola na 0:2 zdobył Wiktor Hendzel. Gola na 0:3 w 86 minucie zdobył grający trener Strzelca Sławomir Sienicki, któremu asystował Sebastian Kobak.

W niedzielnym spotkaniu Strzelec pokonał Naftę 3:0. Strzelec z kompletem 3 zwycięstw jest liderem B klasy Krosno IV.

W sobotę zawodnicy Orła Lubla w ramach 3. kolejki grali na wyjeździe z Ostoją Kołaczyce liderem A klasy Krosno III. Gospodarze od pierwszych minut zaatakowali zespół Orła i przeważali przez całe spotkanie tworząc wiele sytuacji podbramkowych.

Mecz z gatunku tych, który powinniśmy wygrać wysoko i pewnie jednak w tym dniu szwankowała skuteczność. Dobre okazje w pierwszej części do zdobycia bramki mieli Juszkiewicz, Rafał Grzesiak, Tomek Sypień jednak piłka nie chciała wpaść do bramki. Dopiero w końcowej części pierwszej połowy po szybkiej kombinacyjnej akcji bramkę zdobył D.Przewoźnik. Druga połowa to kolejne ataki na bramkę gości, jednak znowu skuteczność pozostawiała dużo do życzenia. Bramkę na 2-0 zdobył Kuba Podgórski po asyście Tomka Sypnia, a na 3-0 podwyższył Rafał Grzesiak, po wcześniejszym strzale w słupek Szymona Grzesiaka. Zdobywamy pewnie 3 punkty i czekamy na kolejne mecze - info Ostoja Kołaczyce.