Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

Reklama B1a

REKLAMA B1

Reklama - orefta reklamowa -reklama na 5 za 5 złotych dzień

RolkoWisłok 2022 - największa impreza nartorolkowa w Polsce

Trzecia edycja RolkoWisłok bieg wzdłuż podkarpackiej rzeki połączony z finałem "Fischer Rollerski Cup" okazał się wielkim sukcesem organizatorów wyścigu. We Frysztaku odbyła się największa impreza nartorolkowa w tegorocznym sezonie. 

Foto: Joanna Pasek

W sobotę 8 października do Frysztaka przyjechali nartorolkarze aby ścigać się wzdłuż Wisłoka. Dzisiejsze zawody były wyjątkowe, we Frysztaku wystartowało ponad 100 zawodników. Rolkowisłok okazał się największą imprezą nartorolkowa w Polsce w sezonie 2022.

Pierwsi na starcie stanęli młodzi zawodnicy stawiający pierwsze kroki na nartorolkach i rolkach. Pod okiem ambasadora zawodów we Frysztaku Jacka Staronia i komandora biegu Ewy Armaty wyruszyli w 600 metrową trasę. Młodzi zawodnicy pokonali wspólnie trasę. Po happeningu zawodnicy dostali słodycze i medale a także upominki.

Kolejnym punktem dzisiejszych zawodów był bieg główny. Zawodnicy ścigali się na 18 kilometrowej trasie. Nartorolkarze wyruszyli punktualnie o godzinie 13:00 z Frysztaka. Start i meta zawodów zlokalizowane były przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Na mecie każdy z zawodników otrzymał od organizatorów pamiątkowy medal.

Po wyścigu na zawodników czekał posiłek regeneracyjny oraz dekoracja najlepszych zawodników. W czasie dekoracji zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody ufundowane przez sponsorów.

Przed zawodami udało nam się porozmawiać z organizatorami trzeciej edycji RolkoWisłok bieg wzdłuż podkarpackiej rzeki. Przed kamerą o zawodach opowiadali Ewa Armata - komandor biegu oraz Marek Armata pełniący funkcje dyrektora sportowego biegu.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z zawodów nartorolkowych autorstwa Joanny Pasek. Link do zdjęć - kliknij tu.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl