Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Strażacy z OSP Gogołów zorganizowali zbiórkę dla rodziny śp. Marcina

Koledzy z Ochotniczej Straży Pożarnej na portalu zrzutka.pl zorganizowali akcję, zbiórkę pieniędzy dla rodziny śp. Marcina. Marcin to strażak, mąż, tato, którego zabił jad osy. Pomoc finansowa po stracie kochającego męża i tatusia małych aniołków.

W tę tragedię nadal ciężko jest nam uwierzyć. Nasz kolega, przyjaciel, mąż kochającej Sabiny, ojciec Klaudii i malutkiego Miłosza, strażak zginął po użądleniu przez osę. Miał zaledwie 32 lata. Dopiero rok temu chrzcił swojego synka, kilka dni wcześniej obchodził urodziny. Na grobie pozostało wielkie zdjęcie w mundurze, którego nigdy już nie założy, niosąc pomoc potrzebującym. - można przeczytać w opisie zbiórki

Zachęcamy do przekazania nawet najdrobniejszej kwoty dla potrzebującej rodziny. Każda złotówka jest ważna, każda złotówka pomoże rodzinie w tych trudnych chwilach.

Jako znajomi, koledzy i przyjaciele z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gogołowie prosimy Cię o wsparcie finansowe zbiórki, które pozwolą przez jakiś czas funkcjonować żonie i dzieciom śp. Marcina. Jeśli natomiast nie możesz wesprzeć finansowo - prosimy udostępnij tę zbiórkę. To też bardzo pomaga.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad