Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

IV Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

19. października 2022 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Stępinie odbył się zjazd przedstawicieli szkół z diecezji rzeszowskiej, których patronem jest święty Jan Paweł II. 

Spotkanie to zainicjował poprzedni dyrektor Szkoły Podstawowej – pan Janusz Zarszyński, który na jednym ze zjazdów wyraził chęć zorganizowania spotkania w naszym zespole szkół. Głównym celem plenum była popularyzacja wiedzy o życiu, nauczaniu i świętości Jana Pawła II, pielęgnowanie pamięci o Nim oraz integracja Szkół Papieskich.

Nad organizacją i właściwym przebiegiem spotkania bacznie czuwał nowy dyrektor naszej szkoły – pan Waldemar Błażejowski, który nawiązał współpracę z przedstawicielami władz gminnych oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury we Frysztaku. Zależało mu, aby zjazd szkół odbył się w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, za co jesteśmy Mu bardzo wdzięczni.

Mamy nadzieję, że to jesienne spotkanie Rodziny Szkół noszących imię świętego Jana Pawła II przy Stole Eucharystycznym i w Zespole Szkół w Stępinie u podnóża góry Chełm, pozostanie miłym wspomnieniem i wyda obfite owoce w życiu codziennym – w społecznościach szkolnych, w pracy, w rodzinie i w naszej diecezji.

Więcej informacji oraz zdjęcia z uroczystości znajdą Państwo na profilu Facebook Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Stępinie - link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad