Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

W sobotę zmiana organizacji ruch - odbędą się zawody "RolkoWisłok"

Komitet Organizacyjny ogólnopolskich zawodów nartorolkowych: „RolkoWisłok – bieg wzdłuż podkarpackiej rzeki” informuje, że w sobotę 8 października 2022 w godz. od 12:30 do 15:00 na ul. Sportowej i Mostowej we Frysztaku oraz na drodze powiatowej: Frysztak - Kobyle – Jazowa – Kozłówek – Markuszowa nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
 
W wymienionych godzinach będzie zamknięty ruch dla pojazdów zmotoryzowanych. Droga będzie odblokowywana systematycznie wraz z zawodnikami kończącymi zaplanowany dystans. Bardzo prosimy również o szczególną ostrożność w przebywaniu przy jezdni z uwzględnieniem dzieci
i zwierząt, ponieważ zawodnicy będą poruszać się z dużą prędkością, a nartorolki nie mają hamulców i możliwości natychmiastowego zatrzymania.

Mamy już dopięte formalności dotyczące wymaganej Decyzji wynikającej z art. 65 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym.
Serdecznie dziękujemy za pomoc Policji KPP Strzyżów i Policji Wojewódzkiej w Rzeszowie oraz Panu Staroście i pracownikom starostwa powiatowego w Strzyżowie ze szczególnym uwzględnieniem Powiatowego Zarządu Dróg i Wydziału Komunikacji, Dróg i Transportu.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie GOSiR.Frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad