Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

Strzelec i Orzeł wygrali na zakończenie rundy jesiennej

W ostatniej kolejce rundy jesiennej zarówno Orzeł Lubla występujący w A klasie jak i Strzelec Frysztak występujący w B klasie wygrali swoje spotkania.

Orzeł efektownie zakończył rundę jesienną w sezonie 2022/2023. W wyjazdowym spotkaniu pokonał zespół Liwocz Brzyska 5:1. Gole dla drużyny z Lubli zdobyli Sławomir Majewski dwa trafienie oraz Arkadiusz Urbanek, Dawid Czernicki, Mateusz Lubaś. Orzeł po rundzie jesiennej zajmuje 9 miejsce w tabeli A klasy Krosno III z 14 punktami na koncie.

Strzelec liderem
Strzelec Frysztak pewnie wygrał w ostatnim spotkaniu rundy Jesiennej. Frysztaccy piłkarze na własnym boisku podejmowali zespół Polonia Kopytowa. Pierwsza połowa była wyrównana obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie gola. W pierwszej połowie niedzielnego spotkania padł tylko jeden gol. W 17 minucie wynik spotkania otworzył Dariusz Winiarski. W drugiej połowie lider B klasy dominował na boisku punktując gości. W drugiej połowie frysztaccy piłkarze zdobyli 4 gole. Dwa trafienia zaliczył Adam Tabak w 49 i 72 minucie. W 85 minucie wynik na 4:0 podwyższył Mateusz Dominik. Mateusz na boisku pojawił się 2 minuty wcześniej. Wynik ustali w 88 minucie Błażej Baciak na 5:0 dla Strzelca.

Strzelec po rundzie jesiennej jest liderem B klasy Krosno III z 31 punktami na koncie. Strzelec ma 4 punkty przewagi nad drugą drużyną w tabeli.