Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

3 nowe czujniki jakości powietrza od strzyzowski.net

Udało się! Dzięki trzem nowym czujnikom, które zostały ufundowane i zainstalowane przez Strzyzowski.net w każdej szkole w gminie Frysztak jest czujnik jakości powietrza.

Instalacja czujników to inicjatywa oddolna, dzięki sponsorom udało się zainstalować czujniki we wszystkich szkołach na terenie gminy Frysztak. Szkoła w Stępinie sama przystąpiła do programu edukacyjnej sieci antysmogowej i dostała czujnik.

Jesteśmy firmą, której celem jest wdrażanie nowoczesnych technologii światłowodowych i radiowych na terenie województwa Podkarpackiego w szczególności powiatu Strzyżowskiego. - źródło strzyzowski.net

Nowe czujniki jakości powietrza od Strzyzowski.net zostały zainstalowane w Szkole Podstawowej we Frysztaku, Szkole Podstawowej w Gliniku Górnym oraz Zespole Szkół w Gogołowie. Jeśli chcą Państwo sprawdzić wyniki z czujników wystarczy wejść w podstronę POWIETRZE - link, kliknij tu i znaleźć czujnik, który Państwa interesuje.

Dziękujemy Wójtowi gminy Frysztak Panu Janowi Ziarnikowi za wsparcie inicjatywy instalacji w szkołach czujników jakości powietrza.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad