Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

31. finał WOŚP - sztab Frysztak rozpoczyna przygotowania

Frysztacki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczyna przygotowania do kolejnego finału. 31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

Dlaczego walka z sepsą? Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. - więcej informacji na stronie wosp.org.pl

Frysztacki sztab zaczyna poszukiwać wolontariuszy. Szczegóły zostaną udostępnione na profilu Facebook frysztackiego sztabu WOŚP. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin profilu, polubienie i obserwowania. Będzie się działo! Link do profilu - kliknij tu!

Frysztacki sztab WOŚP zaprasza do współpracy.

Jeśli posiadacie jakiś ciekawy i oryginalny pomysł, który można by było zrealizować w ramach 31. finału WOŚP w gminie Frysztak, kontaktujcie się z nami przez profil Facebook.

Sztab WOŚP we Frysztaku został założony przez ZIEMIĘ FRYSZTACKĄ Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju. Wójt gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik objął patronatem honorowym 31. finał WOŚP we Frysztaku.

Portal Mieszkańców dla Mieszkańców gminy Frysztak - Frysztak24.pl został patronem medialnym 31. finału WOŚP we Frysztaku.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad