Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

BAL na 100 PAR! Żyj zdrowo w zdrowym świecie

Frysztacki sztab WOŚP po raz kolejny organizuje z restauracją "Pod Herbami" w Pułankach "Bal na 100 PAR" w ramach 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ten wspaniały BAL odbędzie się 28 stycznia 2023 w restauracji "Pod Herbami". Koszt biletu to 199 złotych od osoby, z czego 50 złotych zostanie przekazane przez organizatorów na konto WOŚP wspierając 31. finał. Bilety można nabyć w restauracji "Pod Herbami" w godzinach pracy restauracji.

31. finał WOŚP odbędzie się pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!". Bawiąc się pomagamy, pomagając bawimy się.

Przepyszne menu przygotowane przez szefa kuchni, wspaniała muzyka, którą grać będzie dobrze nam znany i lubiany zespół STEREO, niesamowita atmosfera przygotowana przez Ziemię Frysztacką - Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju. CZEKAMY NA WAS! 

W czasie balu przeprowadzimy licytacje ciekawych, niepowtarzalnych, oryginalnych przedmiotów podarowanych na tę okazję. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz WOŚP. Gadżety na licytacje będą Państwo mogli zobaczyć na profilu FB Sztabu Frysztak - link, kliknij tu!

Już dziś serdecznie zapraszamy na "BAL na 100 PAR". Oj! będzie się działo!

31. finał WOŚP we Frysztaku został objęty patronatem honorowym przez Wójta gminy Frysztak Pana Jana Ziarnika. Więcej informacji o 31. finale WOŚP w gminie Frysztak znajdą Państwo na naszej stronie Facebook.com/sztabFrysztakPrześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad