Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Złote dźwięki - muzyczne przerwy

Szkoła Podstawowa we Frysztaku bierze udział w projekcie edukacyjnym "Od pomysłu do projektu". Na początek w szkole będą organizowane muzyczne przerwy, ale to nie koniec. Z grantu, który można wygrać w konkursie, szkoła chce zakupić elektroniczne ucho oraz bezstresowe dzwonki.

Zachęcamy Państwa do głosowania na projekt SP Frysztak. Samo głosowanie trwa dosłownie 30 sekund. Link do głosowania - kliknij tu!

1 grudnia w naszej szkole wprowadzamy muzyczne przerwy. Są one związane z udziałem szkoły w projekcie pt. „Projektanci edukacji”. Pomysł ten zrodził się z przekonania, że „muzyka łagodzi obyczaje”, czyli obniża poziom pobudzenia emocjonalnego i nerwowego oraz wynikającego z przeciążenia różnymi bodźcami. Sprawimy, aby uczniowie mieli możliwość wyciszenia się przy dobrej, spokojnej muzyce. Wierzymy w to, że muzyczne przerwy pozytywnie wpłyną na zachowanie uczniów - staną się odprężeni i spokojniejsi. Nauczą się radzić sobie ze stresem i pokonywać lęk przed podejmowaniem trudnych wyzwań, zacieśnią oraz zbudują pozytywne relacje z rówieśnikami, sprawią, że szkoła będzie się kojarzyć ze spokojnymi, miłymi dla ucha dźwiękami i przyjazną nauce oraz rozwojowi atmosferą.

Muzyczne przerwy, odbywać będą się regularnie w każdy czwartek i trwać będą 15 minut.
Do realizacji naszego pomysłu, włączymy w działania Samorząd Uczniowski, wychowawców i pedagoga szkolnego. Poszczególne klasy wraz z wychowawcami, kolejno, co tydzień będą odpowiadać za przygotowaną muzykę i dbać o spokojny jej odbiór. Chcemy propagować wśród uczniów muzykę polskich wykonawców. Dodatkowo, przed każdą muzyczną przerwą, klasa odpowiedzialna w danym tygodniu, przygotuje krótką informację nt. prezentowanego twórcy. Zachęcamy do pozytywnego odbioru oraz włączenia się w naszą akcję.
Zostań PRZYJACIELEM Szkoły Podstawowej z Frysztaka. Prosimy o głosy na projekt "Złote dźwięki - muzyczne przerwy". Aby zagłosować, należy kliknąć w poniższy link. Głosować można każdego dnia.

Link do głosowania na projekt SP Frysztak - kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad