Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

12,87 litrów krwi podczas 50. akcji krwiodawstwa

18 lutego w Urzędzie Gminy we Frysztaku odbyła się już 50. akcja STRAŻACKI KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI W GOGOŁOWIE. W akcji, która trwa od godziny porannych udało się zebrać 12,87 L krwi. 

W sobotniej akcji zarejestrowało się 34 dawców, krew oddało 29 dawców. Po raz pierwszy krew oddało 4 osoby. Dziękujemy wszystkim dawcom, ekipie RCKiK z Rzeszowa oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w zorganizowaniu akcji. Szczególne podziękowania za pomoc i udostępnienie lokalu kierujemy do Pani Haliny Kolanko. - KHDK w Gogołowie.

Dzięki tej akcji udało się zebrać wiele jednostek krwi, które będą mogły uratować życie wielu ludzi. Krwiodawstwo jest bardzo ważne, ponieważ każdego dnia wiele osób potrzebuje transfuzji krwi z różnych powodów, takich jak wypadki, operacje czy choroby. Dlatego takie akcje są niezwykle istotne i potrzebne.
Podsumowując, 50. akcja krwiodawstwa zorganizowana przez STRAŻACKI KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI W GOGOŁOWIE była dużym sukcesem. Dzięki niej udało się zebrać 12,87 litrów krwi, które będą mogły uratować życie wielu ludzi. Zachęcamy wszystkich do oddawania krwi i dołączenia do grona dawców krwi, aby pomóc w ratowaniu życia innych.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad