Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Porażka Strzelca z liderem!

W sobotę odbył się pojedynek w ramach I ligi tenisa stołowego grupa południowa, w którym Strzelec Frysztak zmierzyła się z liderem ligi - KS Polonia Kielce. Niestety, pomimo wysiłków i determinacji, drużyna tenisistów z Frysztaka przegrała to spotkanie.

W dniu dzisiejszym nasza drużyna przegrała na wyjeździe z drużyną KS Polonia Kielce 8:2. Dziś zagraliśmy osłabieni bez Mateusza Gołębiowskiego, którego zastąpił Bartosz Frączek. Jeden punkt to zasługa Piotra Chłodnickiego, który pokonał Adama Ducha. Drugi punkt zdobył duet Chłodnicki - Niemiec, którzy pokonali Pawła Chmiela oraz byłego zawodnika naszego klubu Damiana Krefta w stosunku 3:2 - GMKS Strzelec Frysztak

Porażki są częścią sportu, ale to jak z nich wychodzimy i co z nich wynosimy jest najważniejsze. Tenisistom Strzelca Frysztak pozostały 3 spotkania do końca obecnego sezonu. 11 marca po raz ostatni przed własną publicznością zagrają z BISTS Bielsko-Biała. Kolejne dwa spotkania rozegrają na wyjeździe z AZSem UMCS Lublin (15.04.) oraz KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki II (6.05.).

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad