Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1

Strzelec dla Dawida

Strzelec Frysztak rozpoczął licytację swojej koszulki meczowej. Cały dochód zostanie przekazany dla chorego Dawida - wiernego sympatyka, przyjaciela Strzelca Frysztak w walce z ciężką chorobą.

Strzelec licytację prowadzi za pomocą Facebooka. Proponowaną kwotę mogą Państwo wpisywać w komentarzach. Cena wywoławcza to 100 złotych. Więcej informacji o możliwości wsparcia Dawida na stronie Fundacja Avalon - link, kliknij tu!

Cześć, mam na imię Dawid, mam 30 lat. W 2005 roku, zdiagnozowano u mnie po raz pierwszy nowotwór - kostniak kostninowy. Przeszedłem chirurgiczny zabieg resekcji zmiany. Ukończyłem studia na kierunku pielęgniarstwo oraz podjąłem pracę w zawodzie.

W roku 2019 ponownie zdiagnozowano u mnie chorobę nowotworową, chłoniaka b-komórkowego. Choroba osłabia mój organizm, co często wyklucza mnie z aktywności zawodowej. Ogranicza to moje zdolności finansowe. Rok 2021 rozpoczął się dla mnie od pobytu w szpitalu. Choroba się nasiliła, co wymaga podjęcia długotrwałego leczenia chemioterapią. Dzięki Waszej pomocy będę nadal mógł walczyć z chorobą, realizować plany, podejmować dalsza edukację i spełniać marzenia.

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GLIWSKI, 12126 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
* Proszę nie spamować tutaj. Wszystkie komentarze są sprawdzane przez administratora.