Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Dołącz do Strzelca!

Dołącz do Strzelca, rozpocznij swoją przygodę piłkarską z trenerami frysztackiego klubu. GMKS Strzelec Frysztak ogłasza nabór uzupełniający do grup młodzieżowych objętych Programem Certyfikacji PZPN! Treningi w Strzelcu są bezpłatne.

Jeśli twoją pasją jest piłka nożna, chcesz rozwijać swoje umiejętności, chcesz nowych wyzwań oraz poczuć smak rywalizacji piłkarskiej to serdeczne zapraszamy Cię do naszego klubu! - można przeczytać na plakacie o naborze

Gminny Międzyszkolny Klub Sportowy Strzelec Frysztak zaprasza chłopców i dziewczęta z roczników 2006-2013, którzy chcą nauczyć się gry w piłkę nożną oraz zintegrować się z rówieśnikami. Nie wymagamy od naszych zawodników wcześniejszego doświadczenia w piłce nożnej, ale oczekujemy zaangażowania i chęci do nauki.

Młodzieżowe drużyny Strzelca Frysztak biorą udział w rozgrywkach ligowych oraz turniejach sportowych, które umożliwiają rozwijanie swoich umiejętności i zacieśnienie więzi w drużynie.

Szczegółowe informacje na temat treningów oraz zapisów można uzyskać kontaktując się z:

Prezes Mateusz Banek: 510 006 360 - gmksstrzelecfrysztak@gmail.com
Wiceprezes Kacper Czernicki: 782 516 677 - gmksstrzelecfrysztak@gmail.com

Więcej informacji o klubie sportowym GMKS Strzelec Frysztak znajdą Państwo na oficjalnej stronie FB Strzelca - link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad