Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Gmina Fryszak na podium VI Podkarpackich Mistrzostw Samorządowych w Narciarstwie Alpejskim

Sport stał się nie tylko sposobem na zdrowie, ale również doskonałą okazją do budowania społeczności i umacniania więzi międzyludzkich. Nie inaczej było w przypadku VI Podkarpackich Mistrzostw Samorządowych w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego, gdzie gmina Frysztak wystawiła swoją reprezentację.

To już kolejna edycja tych zawodów. Cieszę się, że pogoda nam dopisała. Warunki są bardzo dobre. Te sportowe zmagania to także okazja do promocji bazy turystycznej Podkarpacia, która z każdym rokiem poszerza się, czego znakomitym przykładem jest Bieszczad.ski Wańkowa – mówi marszałek Ortyl. Źródło: podkarpackie.pl

Jan Ziarnik, Marek Armata i Tomasz Patla - ci trzej narciarze reprezentujący gminę Frysztaka, zaprezentowali się świetnie podczas rywalizacji na stokach. Ich determinacja, umiejętności i zgranie doprowadziły drużynę do trzeciego miejsca w klasyfikacji generalnej. 

To jednak nie koniec sukcesów, ponieważ Tomasz Patla został uhonorowany indywidualną nagrodą za trzecie miejsce w kategorii pracownik samorządowy.

Organizatorem zawodów było Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych, którego przewodniczącym jest marszałek województwa. A współorganizatorami gmina Olszanica oraz Bieszczad.ski Wańkowa.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad