Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Remis Strzelca z wiceliderem I ligi

W ostatnim meczu przed własną publicznością drużyna Strzelec Frysztak zremisowała 5:5 z zespołem BISTS Bielsko Biała. Mecz ten okazał się bardzo ważny dla Strzelca, ponieważ dzięki remisowi drużyna Strzelca jest już pewna utrzymanie w I lidze grupa południowa.

Podczas meczu w drużynie Strzelca punktowali Kapitan Krzysztof Niemiec, który zdobył 2,5 punktu, Mateusz Gołębiowski, który zdobył 1,5 punktu oraz Piotr Chłodnicki, który zdobył 1 punkt. To dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom drużyna zdołała osiągnąć pozytywny wynik.

Dla fanów tenisa stołowego z Frysztaka był to z pewnością emocjonujący mecz, a drużyna Strzelca pokazała swoją determinację i umiejętności na stole. Choć zespół nie zdołał zwyciężyć, to remis z zespołem BISTS Bielsko Biała okazał się wystarczający, by utrzymać się w I lidze.

Dla drużyny Strzelca Frysztak to kolejny sukces w jej historii, a zespół z pewnością będzie pracował nad jeszcze lepszymi wynikami w przyszłości. Dla kibiców tenisa stołowego z Frysztaka i okolic pozostaje teraz czekanie na kolejne emocjonujące mecze drużyny Strzelca.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad