Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Zapraszamy na Wielkanocny kiermasz

Zbliża się Wielkanoc, a wraz z nią czas kolorowych jajek, pachnących mazurków i pięknych ozdób. Jeśli jesteś miłośnikiem rękodzieła i klimatu świąt, koniecznie odwiedź kiermasz ozdób wielkanocnych na rynku w Frysztaku, który odbędzie się 1 kwietnia od 9:00 do 12:00.

Na stoiskach czekać będą lokalni artyści - rękodzielnicy, którzy zaprezentują swoje wyroby. Będzie można zakupić piękne i oryginalne ozdoby wielkanocne, które będą cieszyć oko i podkreślać wyjątkowy charakter Świąt Wielkanocnych. Dodatkowo, na kiermaszu będzie można znaleźć przepyszne łakocie świąteczne, które z pewnością umilą czas spędzony w rodzinnej atmosferze.

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w kiermaszu ozdób wielkanocnych we Frysztaku. To doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, a jednocześnie wesprzeć lokalnych artystów i cieszyć oko pięknymi ozdobami. Zapraszamy!

Tak było rok temu.

Organizatorami tegorocznego kiermaszu są: Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku, Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Frysztak oraz Gminny Zakład Komunalny we Frysztaku. Nasz portal patronuje medialne imprezie


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad