Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

GOGOŁÓW: "Rodzinny piknik z akcją krwiodawstwa - baw się dobrze i pomóż innym!"

Rodzinny piknik w Zespole Szkół w Gogołowie, który odbędzie się 13 maja w godzinach od 9:00 do 13:00 to nie tylko wspaniała okazja do dobrej zabawy, ale przede wszystkim możliwości wzięcia udziału w szlachetnej akcji. W czasie pikniku odbędzie się Akcja Honorowego Krwiodawstwa organizowana przez Strażacki Klub HDK w Gogołowie.

Będą gry, zabawy i atrakcje dla dzieci. Dorośli będą mieć możliwość oddania honorowo krwi, poznają procedury medyczne na wypadek różnych przypadków z dziećmi. Swoją obecność potwierdziła ekipa Policji i Straży Pożarnej. Zapraszamy do pięknej i przyjaznej szkoły dzieci, rodziców, dorosłych.

Dlaczego warto wziąć udział w akcji krwiodawstwa? To szansa na uratowanie czyjegoś życia! Potrzeba krwi jest ciągle bardzo duża, a liczba dawców nie jest wystarczająca. Oddanie krwi to bardzo prosta czynność, a jednocześnie może okazać się kluczowe dla osoby, który jej potrzebuje.

W programie pikniku znajdą się różnorodne gry i zabawy dla dzieci, a także malowanie twarzy, dmuchana zjeżdżalnia i basen z kulkami. To idealna okazja, by spędzić czas z najmłodszymi członkami rodziny i bawić się razem w ciepłym i przyjaznym otoczeniu.

Ponadto, na pikniku odbędzie się pokaz ratownictwa medycznego, podczas którego będzie można poznać tajniki pierwszej pomocy i dowiedzieć się, jak pomóc w sytuacjach awaryjnych. To bardzo ważne, by wiedzieć, jak udzielić pomocy innym w sytuacjach nagłych, a piknik to idealna okazja, by zdobyć wiedzę w praktyce.

Wszystko to będzie miało miejsce w rodzinnej, przyjaznej atmosferze. Dzięki temu piknikowi będziesz miał okazję na miłe spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi, a także poznasz nowych ludzi i zawrzesz nowe przyjaźnie.

Nie czekaj i zapisz się już teraz na rodzinny piknik w Zespole Szkół w Gogołowie. To będzie niezapomniane przeżycie dla Ciebie i Twojej rodziny. Przyjdź, baw się dobrze i jednocześnie pomóż innym!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad