Remisy Strzelca i Orła

W niedzielę piłkarze Strzelca i Orła rozgrywali swoje spotkania w ramach sezonu 2022/2023. Strzelec Frysztak zremisował w wyjazdowym spotkaniu z Victorią Kobylany 1:1. Orzeł Lubla zremisował na wyjeździe z zespołem Sobniów Jasło 2:2.

Strzelec zremisował w Kobylanach
W meczu pomiędzy drużynami Victoria Kobylany i Strzelec Frysztak, które odbyło się w ramach Krosno IV B klasy w sezonie 2022/2023, padł wynik 1:1. W 13. minucie meczu pierwszą bramkę strzelił Wiktor Borowy ze Strzelca Frysztak, po asyście od Sławomira Sienickiego. Drużyna Victoria Kobylany szybko zdołała wyrównać wynik, kiedy to Paweł Mielech strzelił bramkę w 21. minucie.

W drugiej połowie meczu obie drużyny kontynuowały walkę o zwycięstwo, jednak żadna z nich nie była w stanie zdobyć kolejnej bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1. Strzelec spotkanie kończył w osłabieniu po czerwonej kartce dla Fortuny.

Drużyna Strzelca Frysztak, z 35 punktami po 13 meczach, jest obecnie liderem B klasy z przewagą 6 punktów nad zespołem Kotwicy Korczyna.

Remis Orła w Jaśle
Orzeł Lubla zremisował z zespołem Sobniów Jasło w meczu rozegranym w ramach sezonu 2022/2023 w A klasie Krosno III. Po 90 minutach na tablicy wyników widniał remis 2:2, co oznacza, że drużyny podzieliły się punktami. Gole dla Orła zdobyli Sławomir Majewski i Szymon Kamiński.

Mecz z Sobniów Jasło był dla Orła Lubla kolejną szansą na zdobycie cennych punktów i poprawienie swojej pozycji w tabeli. Orzeł po 15 kolejkach zajmuje 12 miejsce w tabeli A klasy z 15 punktami na koncie