Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Cenne punkty dla Orła z Orłem

W sobotnie popołudnie na stadionie Orła Lubla odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Orzeł Lubla i LKS Orzeł Faliszówka. Choć wynik końcowy wynosił zaledwie 1:0 na korzyść gospodarzy, to był to z pewnością mecz pełen zaciętej walki.

Mecz wyrównany, obie drużyny bardzo chciały wygrać sobotnie spotkanie. Sytuacja w tabeli jest bardzo dynamiczna i pełna napięcia. W strefie spadkowej toczy się zacięta walka o utrzymanie, gdzie każdy punkt jest na wagę złota. Wszystko może się jeszcze zdarzyć, a każda kolejka może przynieść niespodziewane wyniki i zmiany w tabeli.

Kibice zgromadzeni na stadionie zobaczyli w tym spotkaniu tylko jednego gola, który padł w drugiej połowie meczu. Zwycięskiego gola dającego ważne 3 punkty Orłowi Lubla zdobył Konrad Urbanek.

Orzeł dzięki zwycięstwu i zainkasowaniu 3 punktów po 20. kolejkach w A klasie - Krosno IV zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 23 punktów.

Orzeł zagrał w składzie:
Skrzyszowski - Lubaś, Hap, Sułkowski, Ziobrowski - K.Urbanek, Ciszewski, Kamiński, Hendzel - S.Majewski (89' Lorenc), M.Majewski (75' Czernicki)

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad