Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Fantastyczna atmosfera na pikniku rodzinnym we Frysztaku

Piknik rodzinny odbył się w niedziele 14 maja na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku! Rada Rodziców przy SP Frysztak zorganizowała wiele atrakcji dla całych rodzin z gminy Frysztak. Piknik odbył się pod patronatem Wójta gminy Frysztak.

Dzieci miały okazję bawić się na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach, korzystać ze strefy gier wielkoformatowych oraz uczestniczyć w grach i zabawach prowadzonych przez animatora. Kącik Planety Czarów oferował tatuaże brokatowe, malowanie twarzy oraz kolorowe warkoczyki, które ucieszyły najmłodszych uczestników.

Nie zabrakło również wspaniałych występów wokalno-tanecznych zespołów i solistów reprezentujących GOK Frysztak oraz GOKart. Mecz piłki nożnej dzieci był dodatkową atrakcją dla miłośników sportu.

Dla wszystkich uczestników imprezy przygotowano słodki poczęstunek oraz grill. Wata cukrowa była również dostępna za darmo.

Ponadto, na terenie imprezy można było zwiedzać stoiska rękodzielnicze oraz wziąć udział w warsztatach i pokazach straży pożarnej i policji, w tym pierwszej pomocy.

Wspaniała atmosfera, radosne twarze uczestników oraz wiele atrakcji sprawiły, że ta impreza z pewnością zostanie długo wspominana przez wszystkich, którzy wzięli w niej udział. Dziękujemy organizatorom za tak wspaniałe wydarzenie!

Dużą paczkę zdjęć Pani Joanny Pasek znajdą Państwo w naszej galerii zdjęć lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad