Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

III Festiwal Kultury Ludowej im. Stefana Kłosowicza - zapraszamy

Ciesz się pięknem i magią kultury ludowej, doświadczając niezapomnianych występów artystów i licznych atrakcji. W tym roku III Festiwal Kultury Ludowej im. Stefana Kłosowicza obfitować będzie w niezwykłe występy zespołów pieśni i tańca, które ożywią scenę swoją pasją i energią.

Data: 28 maja 2023, Miejsce: Stadion GOSIR Frysztak 
Start: godz. 15:00 
Organizator: GOK Frysztak
Na scenie zobaczymy takie zespoły jak "Mali Zaborowiacy", "Małe Pogórze", "Mały Frysztak", "Wiercany", "Wisznia", "Twierdzanie", "Wisienka", Zespół Śpiewaczy "Gogołowianie" oraz Kapelę "Gogołowianie". Gościem specjalnym będzie Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej POŁONINY. Ich występy zapewnią niezapomniane emocje i zaprowadzą nas w świat tradycji i piękna ludowej muzyki.

Po zakończeniu koncertów nie zabraknie okazji do tańców. Wszystkich chętnych zapraszamy na potańcówkę ludową, gdzie przy dźwiękach przyjemnej muzyki będzie można poczuć radość i swobodę poruszania się w rytmie tradycyjnych melodii.

Dodatkowo, na Festiwalu znajdą się liczne atrakcje, takie jak stoiska z prawdziwie swojskim jadłem i rękodziełem. Będzie również wiele zabaw dla najmłodszych, które sprawią, że dzieci będą miały niezapomniane chwile pełne radości i uśmiechu.

Pragniemy podkreślić, że zachęcamy wszystkich uczestników do przyjścia w elementach ludowego ubioru. Korale, chusty, wianki, spódnice, koszule, kapelusze – wszelkie dodatki są mile widziane. Dzięki temu stworzymy jeszcze bardziej klimatyczną atmosferę i oddamy hołd naszym tradycjom.

Serdecznie zapraszamy na III Festiwal Kultury Ludowej im. Stefana Kłosowicza, organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku we współpracy z Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej, Starostwem Powiatowym w Strzyżowie, GOSiRem Frysztak oraz Zakładem Komunalnym Frysztak.

Przyjdźcie w dobrym nastroju i bawcie się wspaniale! Ta wyjątkowa impreza jest doskonałą okazją do odkrycia piękna kultury ludowej i spędzenia niezapomnianego czasu, podziwiając występy zespołów pieśni i tańca zaproszonych na III Festiwal Kultury Ludowej im. Stefana Kłosowicza.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad