Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

ROMAJÓWKA w Kobylu - 26 maj godz. 19:00 - zapraszamy

W imieniu organizatorów zapraszamy Was wszystkich na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w piątek, 26 maja. Jeśli macie sentyment do pięknych pieśni maryjnych i pragniecie spędzić wieczór w duchu refleksji i harmonii, koniecznie dołączcie do majówki przy kapliczce w urokliwym miejscu jakim jest Kobyle.

Romajówka rozpocznie się o godzinie 19:00 od wzruszającej litanii loretańskiej, która przeniesie nas w świat modlitwy i oddania Matce Najświętszej. To wyjątkowe przeżycie, które pozwoli nam wspólnie wyrazić naszą miłość i szacunek do Maryi.
Ale to nie koniec atrakcji! Po litanii zapraszamy Was na wyjątkowy koncert pieśni maryjnych w wykonaniu znakomitego Chóru "Sokół" z Frysztaka. Ich głosy wypełnią przestrzeń nutami, które dotkną naszych serc i przeniosą nas do sfer piękna i błogosławieństwa. Będzie to niezwykły moment, który chcemy podzielić z Wami wszystkimi.

Nie ważne, czy jesteście częstymi gośćmi kapliczki czy też po raz pierwszy wyruszacie na taką majówkę. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, którzy pragną poczuć magię i bliskość, jakie niesie ze sobą śpiew pieśni maryjnych.

Przybycie na naszą "Romajówkę" to również doskonała okazja do spotkania i integracji z innymi mieszkańcami gminy Frysztak. Wspólnie możemy stworzyć wyjątkową atmosferę jedności i współdziałania.

Niech więc piątkowy wieczór stanie się dla nas wszystkich chwilą kontemplacji i piękna. Przyjdźcie, by uczestniczyć w tej wyjątkowej majówce, która obiecuje dostarczyć niezapomnianych wrażeń i wzmocnić nasze więzi społeczne.

Piątek o godzinie 19:00 przy kapliczce w Kobylu! Niech nasz wspólny śpiew zabrzmi jak melodia, która niesie w sobie nieśmiertelną miłość i nadzieję.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad