Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Strzelec triumfuje nad Jasiołką

W niedzielne przedpołudnie w Frysztaku odbył się mecz B-klasy Krosno IV pomiędzy Strzelcem Frysztak a Jasiołką Świerzowa. Spotkanie zakończyło się imponującym zwycięstwem gospodarzy 6:1, co przynosi im kolejny krok w kierunku awansu.

Już na początku meczu Strzelec Frysztak objął prowadzenie, gdy w 6. minucie Dariusz Winiarski skutecznie wykorzystał okazję i strzelił pierwszego gola dla swojego zespołu. Po chwili, w 36. minucie, Maciej Fortuna podwyższył wynik na 2:0 po asyście Winiarskiego.  W pierwszej połowie kibice nie zobaczyli więcej goli.

W drugiej połowie meczu, w 57. minucie, Strzelec Frysztak otrzymał rzut karny, który pewnie wykorzystał Tomasz Pękosz, zdobywając trzeciego gola dla swojego zespołu. Jednak Jasiołka Świerzowa nie poddała się i w 65. minucie zawodnik tego zespołu zdołał zdobyć bramkę, zmniejszając straty - jak się okazało po 90 minutach jedyną dla zespołu ze Świerzowej.

Radość gości była krótkotrwała, ponieważ już w 67. minucie doszło do sytuacji, w której po dośrodkowani z rzutu rożnego zawodnik Jasiołki strzelił głową gola samobójczego. W 71. minucie Maciej Fortuna strzelił piątego gola dla Strzelca Frysztak po asyście Adama Tabaka. Kolejną bramkę dla gospodarzy zdobył Fortuna w 78. minucie (zaliczając w tym meczu hat trick), tym razem po podaniu od Tomasza Pękosza.

Mecz zakończył się wynikiem 6:1 na korzyść Strzelca Frysztak, co jest imponującym osiągnięciem. Dzięki tej wygranej drużyna z Frysztaka coraz bardziej zbliża się do awansu.