Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Sztukówka zaprasza - ŁĄKI UMAJONE

Winnica Sztukówka powraca ze swoim cyklem letnich imprez pod szyldem SZTUKÓWKA ZAPRASZA. Pierwsza z nich, Łąki Umajone, już w najbliższy weekend. Wstęp wolny.

Gospodarze Sztukówki zapraszają na teren winnicy w sobotę od godziny 15:00. Do dyspozycji będą na miejscu stoiska lokalnych producentów i rzemieślników, dania na ciepło oraz wina z trzech podkarpackich winnic. Na miejscu przygotowanych jest sporo miejsc siedzących (ławki i leżaki), ale śmiało można też przyjechać z własnym kocem a nawet i namiotem. Miejsc parkingowych jest sporo, zwierzęta mile widziane.

O godzinie 16:00, zaplanowana jest degustacja prowadzona przez Zbigniewa Głodka z Winnicy Melancholia oraz Leszka Szczęcha ze Sztukówki - https://www.facebook.com/events/940024453903891

Natomiast o godzinie 20:00 na scenie przy winnicy zagra zespół Kirszenbaum. Muzycy już po raz trzeci zagrają w winnicy. Cieszy to, tym bardziej że pomimo coraz większej rozpoznawalności i koncertów dla kilkutysięcznej publiczności, z przyjemnością rezerwują termin dla Sztukówki.

Po koncercie, na gości czeka porcja dobrej muzyki i potańcówka aż do północy.

Niedziela, już w spokojniejszej odsłonie, to stoiska sztukówkowych wystawców, piknik i turniej gry w KUBB - gry terenowej z prostymi zasadami, ale wymagającej celnego oka.

Wszystko wskazuje na to, że pogoda dopisze, więc śmiało można zaplanować całe popołudnie w winnicy. Na wieczór polecamy wziąć coś cieplejszego, choć jak zapewniają gospodarze, dołożą starań, żeby nikomu nie być zimno.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/977364546590289

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad