Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Dni Ziemi Frysztackiej 2023 - Święto Pełne Kultury, Sportu i Rozrywki!

Dni Ziemi Frysztackiej 2023 odbędą się w dniach od 30 czerwca do 2 lipca. To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Gminę Frysztak oraz Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku, przyciąga rzesze mieszkańców i turystów, którzy pragną spędzić wspaniale czas. Zapraszamy wszystkich na święto gminy Frysztak.

Tegoroczne święto ziemi frysztackiej rozpoczniemy 30 czerwca, kiedy to w galerii "na balkonie" GOK Frysztak odbędzie się otwarcie wystawy akwareli pana Marka Hadro. Będzie to doskonała okazja, aby podziwiać jego wyjątkowe dzieła sztuki a także zamienić pare słów z Panem Markiem.

W sobotę 1 lipca, rozegrany zostanie turniej piłkarski dla młodzików starszych. Zawodnicy będą walczyć o jak najlepsze wyniki sportowe w emocjonujących meczach, dając z siebie wszystko na boisku. Turniej zaplanowano na boisku GOSiR Frysztak w godzinach 10:00 - 14:00.

Tego samego dnia, popołudniu, przekażemy pałeczkę sportową samorządowcom Powiatu Strzyżowskiego i Gminy Frysztak, którzy zmierzą się w towarzyskim meczu piłki nożnej. Będzie to okazja do pokazania swoich umiejętności i integracji w atmosferze sportowej rywalizacji. Poczatek towarzyskiego meczu zaplanowano o godzinie 15:30.

A gdy zapadnie zmrok, przygotuj się na niezapomniany rockowy wieczór. Grupa Eter rozpocznie serię koncertów o godzinie 18:00, a następnie wystąpi Liver o 19:30. Wieczór kulminacyjny nastąpi o 21:00, kiedy to na scenie pojawi się gwiazda wieczoru - Wojciech Cugowski z zespołem. Po koncertach przygotuj się na porządną dawkę dobrej muzyki, która porwie Cię do tańca, aż do późnych godzin nocnych, podczas DISCOSZAŁ.

W niedzielę, 2 lipca, odbędzie się sportowo - rekreacyjny turniej wsi gminy Frysztak - "Aktywna Wieś 2023". Wszyscy mieszkańcy będą mieli okazję pokazać swoje umiejętności i wspólnie bawić się podczas tej pełnej energii imprezy. Początek bloku sportowo - rekreacyjnego dla mieszkańców naszej gminy zaplanowany jest o godzinie 15:30.

W niedziele od godziny 18:00, Studia Piosenki GOKArt zapraszają na koncert "Piosenka jest dobra na wszystko". Usłyszysz utwory, które poruszą Twoje serce i dostarczą niezapomnianych emocji.

Ale to nie koniec! O godzinie 20:00 wystąpi gwiazda wieczoru - zespół UNIVERSE. Ich muzyka wprawi Cię w doskonały nastrój i sprawi, że nie będziesz mógł się powstrzymać od tańca. Ostatnią atrakcją dnia będzie DISCOSZAŁ, które potrwa od 23:00 do 1:00.

Oprócz bogatego programu artystycznego i sportowego, Dni Ziemi Frysztackiej oferują również wiele innych atrakcji. Strefa gastro zaspokoi podniebienia wszystkich smakoszy, a plac zabaw dla dzieci zapewni im mnóstwo radości. Nie zapomnij odwiedzić stoisk z rękodziełem, gdzie znajdziesz unikalne wyroby, które mogą być pięknymi pamiątkami z tego wyjątkowego wydarzenia.

Dni Ziemi Frysztackiej 2023 to okazja, aby spotkać się z przyjaciółmi, cieszyć się kulturą, sportem i muzyką. Nie przegap tego pełnego radości i wspomnień tygodnia. Przyłącz się do nas, poznaj nowych ludzi i ciesz się niezapomnianymi chwilami. Zapraszamy serdecznie! Świętuj z NAMI Dni Ziemi Frysztackiej 2023.

Współorganizatorami Dni Ziemi Frysztackiej 2023 są: Powiat Strzyżowski, Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku, Podkarpackie Zrzeszenie LZS, Zakład Komunalny Frysztak

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad