Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wianki u Hanki - Wyjątkowa impreza w "Winnicy Sztukówka"

W dniach 17 i 18 czerwca odbyła się kolejna, niezwykle udana impreza w winnicy Sztukówka, zatytułowana "Wianki u Hanki". Przez dwa dni, uczestnicy mogli cieszyć się różnorodnymi atrakcjami, które w pełni oddawały urok tego malowniczego miejsca.

Impreza była nie tylko okazją do degustacji wyśmienitych win, ale także do odkrywania innych kulinarnej i rzemieślniczej oferty. Winnica Sztukówka zaprezentowała swoje doskonałe wina, obok których nie mogło zabraknąć również trunków od Melancholii i Alabastra. Dla miłośników smaków nie tylko płynnych, Farma Podkarpacka przygotowała domowe jedzenie i wypieki, które z pewnością zaspokoiły najbardziej wyrafinowane podniebienia. Warto było również odwiedzić stoiska wystawców, gdzie można było nabyć oliwę najwyższej jakości, wyśmienite sery oraz unikalne ubrania z lnu i świece.

Jednym z głównych punktów imprezy była degustacja komentowana, która odbyła się w winnicy Sztukówka. To wyjątkowe doświadczenie pozwoliło na pogłębienie wiedzy na temat sztuki winiarskiej i czerpanie pełnej przyjemności z degustacji.

Nie zabrakło także rozrywki muzycznej. W sobotni wieczór odbyła się potańcówka, podczas której towarzyszył uczestnikom zespół Kapela Kmieci z Budziwoja. Melodie i rytmy przyciągnęły tłumy, sprawiając, że atmosfera była naprawdę wyjątkowa.

Drugiego dnia imprezy, o godzinie 12:00, rozpoczął się III Bieg Dookoła Winnicy. Na starcie stanęło ponad 90 zawodników gotowych do rywalizacji na trudnej pięciokilometrowej trasie biegu terenowego. Uczestnicy musieli pokonać dwie pętle po 2,5 kilometra, pełne wzlotów, zejść i wymagających odcinków terenowych. Wysokie przewyższenia sprawiły trudność niektórym biegaczom, ale wszyscy oddali z siebie wszystko, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Około godziny 14:00 odbyło się uroczyste wręczenie nagród i pamiątkowych medali dla każdego uczestnika, co stanowiło zasłużone podsumowanie ich wysiłku.

Oficjalne wyniki III BIEGU DOOKOŁA WINNICY - Link, kliknij tu!

Wianki u Hanki w winnicy Sztukówka to niezapomniana impreza, która przyciągnęła miłośników wina, dobrej zabawy i aktywności fizycznej. Organizatorzy stworzyli wyjątkową atmosferę, pozwalając uczestnikom czerpać radość z bogactwa smaków, piękna natury i artystycznego wyrażania się. Impreza ta z pewnością zyskała sobie uznanie wśród miłośników win i entuzjastów wyjątkowych doświadczeń.
                  

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad