Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wypadek na Frysztackiego

W piątek 16 czerwca około godziny 18:00 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów w okolicach banku we Frysztaku na ulicy Frysztackiego. 

Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe, w tym Ochotnicza Straż Pożarna z Frysztaka, dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Strzyżowa, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Z nieoficjalnych informacji dwie osób zostały poszkodowane. Ulica Frysztackiego - dojazd na rynek od strony Krosna - w okolicach banku na czas akcji służb ratowniczych została zablokowana. Akcja służb ratunkowych na miejscu zdarzenia trwała ponad 2 godziny.

Aktualizacja 18:50
Po kilkunastu minutach jeden z zastępów PSP Strzyżów zakończył działania i powrócił do koszar. Pozostałe jednostki działały na miejscu zdarzenia.

Aktualizacja 20:00
Jedna z osób poszkodowanych została zabezpieczona i przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala na dalsze badania diagnostyczne oraz ewentualne leczenie. Druga osoba własnym transportem udała się do szpitala w celu przeprowadzenia badań diagnostycznych.

Około godziny 20:20 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej zakończyli działania na miejscu zdarzenia i powrócili do swojej remizy.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad