Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Zapraszamy na III Bieg Dookoła Winnicy!

Tradycyjnie już, widzimy się w Winnicy Sztukówka. Niech Was nie zmyli dystans trasy, przewyższenia naprawdę pozwalają się zmęczyć. Tym razem nagrody specjalne powędrują także do najszybszej mieszkanki i najszybszego mieszkańca Gminy Frysztak.

Organizatorami biegu są: Winnica Sztukówka oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku.
Biegniemy dwie pętle po 2,5 km. Nowością jest elektroniczny pomiar czasu. Każdy z Was otrzyma chip mocowany do buta. Pamiętajcie, że jest to bieg terenowy.

Pełny profil trasy i regulamin zobaczycie tutaj: https://competitions.timekeeper.pl/iii-bieg-dookola-winnicy, wydarzenie na Facebooku dostępne jest pod linkiem: https://fb.me/e/2qApmxp8u.

Będzie rozgrzewka, muzyka, winnica, zieleń, momentami jak w rezerwacie przyrody, szybkie zbiegi, mocne podbiegi i dużo dobrego humoru!

Po biegu i koronacji zwycięzców zapraszamy na popołudnie w winnicy. Można wziąć kocyk (albo korzystać z naszych leżaków i ławek), będzie co się napić, co zjeść i do czego tupnąć nogą. Dzień wcześniej również zapraszamy, wieczorem będzie koncert i potańcówka, wstęp wolny - https://fb.me/e/32cn1ioCP. Możecie także przenocować w namiocie na terenie winnicy.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny. Dodatkowo nagradzamy pierwsze trzy miejsca w kategorii open, pierwsze miejsca z kategorii wiekowych oraz dzięki Sport4U i Gminnemu Ośrodkowi Sportu - najszybszą mieszkankę i najszybszego mieszkańca Gminy Frysztak. Imienny dyplom i chwałę na podium otrzymują pierwsze trzy miejsca z każdej kategorii.

Do zobaczenia biegacze!
Partnerami biegu są: Sport4U i Farma Podkarpacka

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad