Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Super Expres napisał o Pani Władysławie i Panu Józefie


W malowniczej wsi Pułanki znajduje się niezwykłe miejsce, które jest domem i pracownią dla wyjątkowego małżeństwa. Władysława i Józef Mendrala poświęcają swoje serce i talent artystyczny na tworzenie prawdziwych dzieł sztuki. Ich pasje przerodziły się w twórczy duet, w którym pani Władysława zajmuje się haftem i wyszywa przepiękne obrazy, podczas gdy pan Józef rzeźbi w drewnie, tworząc postacie biblijne, anioły, figury papieża Polaka i świętych.

Niezwykłe dzieła sztuki stworzone przez małżeństwo Mendrala są powodem do dumy dla społeczności Pułanek i okolicznych regionów. Ich talent, zaangażowanie i wytrwałość są inspiracją dla wielu, zarówno dla młodych, jak i starszych osób. Ich dom stał się miejscem, gdzie sztuka spotyka się z gościnnością. Władysława i Józef zawsze otwierają swoje drzwi dla odwiedzających, a chętnie dzielą się swoimi historiami i pasją z każdym, kto chce poznać ich twórcze środowisko.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Super Express Rzeszów link do artykułu - kliknij tu, gdzie znajdą Państwo więcej informacji oraz film z wizyty u Pani Władysławy i Pana Józefa Mendrala. To niezwykłe spotkanie z prawdziwymi twórcami, którzy swoją pasją i sztuką dotykają serc wielu ludzi.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad