Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wypadek w Pułankach

Wypadek motocykla z samochodem osobowym w miejscowości Pułanki na drodze wojewódzkiej 988. Do zdarzenia doszło w niedzielę 9 lipca około godziny 10:00. Na miejsce natychmiastowo zostali wezwani ratownicy oraz siły policyjne.

W odpowiedzi na zgłoszenie, na miejsce zdarzenia zostały skierowane jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Pułanek oraz Frysztaka, Państwowej Straży Pożarnej z Strzyżowa, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. Pierwszymi, którzy dotarli na miejsce, byli strażacy z OSP, którzy natychmiastowo zabezpieczyli obszar wokół wypadku i przystąpili do udzielania pierwszej pomocy poszkodowanej osobie. Po przyjeździe zespołu ZRM, strażacy przekazali poszkodowanego pod opiekę ratowników medycznych. Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał osobę poszkodowaną do szpitala na dalsze badania diagnostyczne i ewentualne leczenie.

Na początku, droga wojewódzka 988 była całkowicie zablokowana, co utrudniało ruch pojazdów. Jednak po kilku minutach w miejscu zdarzenia wprowadzony został ruch wahadłowy, który umożliwił przejazd na tym odcinku drogi. Około godziny 14:00 służby zakończyły działania na miejscu zdarzenia a ruch od tej godziny odbywa się normalnie.

Policja rozpoczęła dochodzenie w celu ustalenia przyczyn wypadku. Bardzo ważne jest, aby zebrać wszelkie niezbędne dowody i informacje, które pomogą w ustaleniu okoliczności zdarzenia. Świadkowie wypadku zostaną przesłuchani, a miejsce zdarzenia zostanie dokładnie zbadane w celu zebrania wszystkich istotnych informacji.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad