Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Rajd Rzeszowski 2023: Zacięta rywalizacja na OSie Kołaczyce

W trakcie trwania 32. edycji Rajdu Rzeszowskiego, kibice mieli okazję obserwować niesamowitą rywalizację na jednym z odcinków specjalnych - Kołaczyce, którego fragment rasy przebiegał przez gminę Frysztak - odcinek szutrowo - asfaltowy w Gogołowie.

Najlepszy czas na OS6 - Kołaczyce, został osiągnięty przez załogę Cais/Bacigal, którzy pokonali trasę w imponującym tempie 09:40.1. Korzystając z mocy Skody Fabia RS Rally, zespół wykorzystał każdą okazję, by zdominować odcinek. Zwycięzca odcinka, żeby uzyskać taki czas jechał ze średnią prędkością ponad 110 kilometrów na godzinę.

Drugi na tym odcinku był zespół Grzyb/Binięda, jednakże z czasem gorszym o 19,2 sekundy od liderów. Trzecie miejsce na odcinku przypadło zespołowi Płachytka/Fiołek, którzy dojechali ze stratą 23,3 sekundy. Oficjalne wyniki 32. Rajdu Rzeszowskiego na stronie organizatora, link - kliknij tu!

Kibice, którzy zgromadzili się w Gogołowie, mieli okazję podziwiać umiejętności zawodników na własne oczy. O godzinie 13:45 planowano kolejną rundę na odcinku specjalnym Kołaczyce.

Organizatorzy rajdu serdecznie zachęcali wszystkich do wsparcia uczestników na odcinku Kołaczyce, zapraszamy na Dział w Gogołowie. Tego rodzaju zawody są zawsze wyjątkową okazją, by zobaczyć sportowców w akcji i przeżyć emocje razem z nimi. Dla fanów rajdów to nie tylko sport, ale także pasja, która łączy ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Wkrótce na stronie Frysztk24 można spodziewać się więcej zdjęć i relacji z tego emocjonującego wydarzenia. Jeśli mają państwo zdjęcia filmy z Gogołowskiego Działu prosimy przesyłać je na nasz mail frysztak24pl@gmail.com

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad