Remis Orła na rozpoczęcie sezonu

Na rozpoczęcie sezony 2023/2024 w A klasie - Krosno III piłkarze Orła Lubla i Tęczy Zręcin podzielili się punktami po zaciętym spotkaniu, które zakończyło się wynikiem 1:1 (1:0). Bramkę dla drużyny Orła Lubla zdobył Michał Majewski.

Spotkanie wyrównane, bez wyraźnej przewagi żadnego z zespołów. Pierwszą bramkę gospodarze zdobyli w 7 minucie po składnej akcji. Doskonałe podanie z bocznej strefy boiska, od Konrada Urbanka, wykorzystał Michał Majewski, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.

Goście ze Zręcina wyrównali w drugiej połowie, po pięknym strzale z okolic 25 metra. Widać było w poczynaniach zespołu Orła, że to dopiero pierwsze spotkanie w nowym sezonie. Brakowało dokładności i odpowiedniej intensywności, ale z każdym kolejnym spotkaniem powinno być lepiej w tych aspektach. Z przebiegu całego meczu podział punktów wydaje się być wynikiem jak najbardziej sprawiedliwym.

W 2. kolejce A klasy - Krosno III Orzeł Lubla w wyjazdowym spotkaniu zmierzy się z Czardaszem Osieka Jasielska. Mecz zaplanowany jest 19 sierpnia - sobota - początek spotkani o godzinie 17:00