Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Porażka tenisistów Strzelca na inauguracje I ligi

Rozpoczęcie sezonu tenisa stołowego w I lidze grupy południowej było pełne emocji. Drużyna Strzelec Frysztak zagrała na wyjeździe z zespołem KTS Gliwice. Strzelec musiał uznać wyższość gospodarzy z Gliwic przegrywając piątkowy mecz 8:2.

W starciu z KTS Gliwice punkty dla zespołu z Frysztaka zdobyli nasi utalentowani zawodnicy: Piotr Chłodnicki i Marcin Balcerzak. Piotr Chłodnicki wykazał się wyjątkową grą i zdobył 1,5 punktu, a Marcin Balcerzak wywalczył dla Strzelca 0,5 punktu. To dowód na to, że Strzelec Frysztak ma w swoich szeregach zawodników gotowych na trudne wyzwania i walkę o sukces.

Pomimo trudnego startu, tenisiści Strzelca Frysztak nie tracą ducha walki. Za tydzień, 17 września o godzinie 16:00, Strzelec Frysztak zagra przed własną publicznością, prezentując swoje umiejętności i determinację. Przeciwnikiem tym razem będzie ATS Akanza AZS UMCS Lublin, i jesteśmy przekonani, że Strzelec będzie gotowa na kolejne wyzwanie.

Serdecznie zachęcamy wszystkich kibiców do przyjścia i wsparcia drużyny z Frysztaka. Atmosfera będzie niesamowita. tenisiści Strzelca potrzebują Waszego wsparcia, by osiągnąć sukces. 

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad