Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Razem dla Wiktorii - inicjatywy oddolne są niesamowite

Inicjatywy oddolne są niesamowite. W niedzielę, w malowniczej winnicy Sztukówka, można było przekonać się o tym osobiście, doświadczając jednocześnie magii wspólnego działania i pomagania. To tam, 10 września, odbył się piknik charytatywny "Razem dla Wiktorii", który przyciągnął tłumy ludzi gotowych wspierać młodą dziewczynkę.

Wiktoria to młoda dziewczynka, która od dłuższego czasu boryka się z wieloma poważnymi problemami zdrowotnymi. Jej niezwykle trudny los poruszył serca wielu ludzi, którzy postanowili połączyć siły i wesprzeć ją w tej trudnej walce. Dlatego też narodziła się inicjatywa zorganizowania pikniku charytatywnego, którego celem było zebranie funduszy na jej wyjazd do USA w celu dokładnej diagnozy i rozpoczęcia leczenia.

 

Całe wydarzenie od samego początku do końca emanowało radością, życzliwością i gotowością do pomocy. Dla najmłodszych uczestników, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji - malowanie twarzy, dmuchańce, oraz różnorodne zabawy prowadzone przez animatorów. Dzieci bawiły się doskonale, a ich uśmiechy były nagrodą samą w sobie.

Starszym uczestnikom również nie brakowało rozrywki. Dla nich przygotowano "pchli targ", gdzie można było znaleźć wiele ciekawych rzeczy, grill, który królował wśród miłośników smaku grillowanego jedzenia, oraz emocjonujące licytacje fantów. A wszystko to dla dobra Wiktorii.

Nie zapomniano także o wątku edukacyjnym. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Frysztaka zaprezentowali swój wóz bojowy, rozwiewając tajemnicę pracy strażaków w trudnych sytuacjach. Przeprowadzili również krótkie szkolenie z pierwszej pomocy, włączając w to wykorzystanie defibrylatora AED. Wszystko po to, aby uczestnicy mogli poczuć się pewniej w sytuacjach nagłego zagrożenia.

A wieczorem, na scenie, zabrzmiał rock and roll. Dla gości zagrał młody, zdolny zespół The Twist Breakers Rock Band, którego energetyczna muzyka podbiła serca wszystkich obecnych.

Organizatorzy wydarzenia serdecznie dziękują wszystkim za każdą złotówkę, która trafiła na konto Wiktorii. Jednocześnie informują, że zbiórka trwa nadal i każda złotówka jest niezwykle ważna. Każdy, kto pragnie wesprzeć Wiktorię, może to zrobić, odwiedzając stronę Zrzutka.pl - Razem dla Wiktorii.

Działanie wspólnoty, troska o drugiego człowieka i solidarność - to wartości, które podczas pikniku "Razem dla Wiktorii" były widoczne na każdym kroku. To wydarzenie nie tylko przyniosło uśmiech na twarzach uczestników, ale również przypomniało nam, że razem możemy zdziałać wiele dobrego.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad