Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Rock Fitness powraca do Frysztaka!

Dla miłośników muzyki rockowej i zdrowego stylu życia mamy świetną wiadomość - Rock'n'Fitness powraca do Frysztaka! Tym razem przygotowaliśmy dla Was dłuższy program i jeszcze więcej ćwiczeń, które połączą energię rockowej muzyki z intensywnym treningiem fitness. To niepowtarzalna okazja, by spędzić wieczór aktywnie i wspaniale się bawić!

Kiedy i gdzie? 
  • Data wydarzenia: 07.09.2023 (czwartek) 
  • Godzina: 19:30-21:00 
  • Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury Frysztak
Co Was czeka? W czasie warsztatów Rock'owej Trasy Fitness'owej będziemy razem bawić się przy energetycznych dźwiękach rocka. To nie tylko doskonały sposób na poprawę kondycji fizycznej, ale także okazja do poznania nowych ludzi i dobrej zabawy!

Wejściówki:
  • 20 zł - jeśli polubisz stronę Rock'n'Fitness i udostępnisz informację o wydarzeniu na swoim profilu na mediach społecznościowych.
  • 25 zł - w dniu zajęć, płatność na miejscu.
Nie zwlekaj z zapisami! Miejsca są ograniczone, a uczestnictwo gwarantuje nie tylko świetną zabawę, ale także okazję do poprawy swojej kondycji i zdrowia. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Rock'n'Fitness to nie tylko trening, to także pasja i wspólnota miłośników muzyki rockowej. Bądźcie z nami 07.09.2023 roku o godzinie 19:30 w Gminnym Ośrodku Kultury Frysztak, gotowi na niezapomniane doświadczenie!

GOK-Rock!!! Do zobaczenia na Rock'n'Fitness w Frysztaku!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad