Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Orzeł wygrał u siebie. Strzelec: wicelider za mocny...

Orzeł w ramach 8 kolejki podejmował na własnym boisku zespół KS Zarzecze. Mecz zakończył się zwycięstwem zawodników z Lubli 4:2. Wicelider A klasy Krosno III LKS Głowienka za mocny dla Strzelca. Porażka piłkarzy z Frysztaka w wyjazdowym spotkaniu 0:4.

Wygrana Orła z Zarzeczem
Za naszą drużyną trudne spotkanie. W pierwszej połowie nie potrafiliśmy złapać odpowiedniego rytmu. Nie mogliśmy sobie poradzić z bardzo wysoko grającymi zawodnikami Zarzecza. To przyjezdni prowadzili grę i wyszli na prowadzenie w sytuacji sam na sam. Wyrównaliśmy po wyrzucie z autu i strzale głową Sławka Majewskiego. Do przerwy remis. Po zmianie stron wyglądaliśmy już zdecydowanie lepiej, zaczęliśmy przeważać, czego efektem były bramki dla naszej drużyny. Prowadzenie objęliśmy po świetnej koronkowej akcji, zagraniu Konrada Urbanka i wykończeniu do pustej bramki Sławka Majewskiego. Chwilę później było 3:1. Po wrzutce z rzutu rożnego najlepiej w polu karnym odnalazł się Arek Urbanek i głową umieścił piłkę w bramce przyjezdnych. Goście złapali kontakt w 90 minucie po wrzutce z rzutu wolnego i sprytnym przyłożeniu nogi. W kolejnej akcji Orzeł pozbawił GKS jakichkolwiek złudzeń o choćby punkcie. Michał Majewski w sytuacji sam na sam minął bramkarza i ze spokojem trafił do siatki. Cieszy komplet punktów po bardzo wymagającym spotkaniu. Po raz kolejny jesteśmy w stanie zaaplikować rywalom wiele bramek. Brawo dla drużyny za walkę i zdrowie pozostawione na boisku. - KS Orzeł Lubla

Wicelider za mocny…
Strzelec Frysztak w niedzielę 1 października zagrał na wyjeździe z LKSem Głowienka - wiceliderem A klasy Krosno III. Spotkanie zakończyło się porażką frysztackich piłkarzy 0:4.

Pierwsza bramka padła w 48. minucie, kiedy to Jakub Czekaj z zespołu LKS Głowienka zdołał pokonać bramkarza Strzelca Frysztak. Kolejny gol była efektem strzału Radosława Frydrycha w 58. minucie, co zwiększyło przewagę gospodarzy. Adrian Limberger strzelił trzecią bramkę dla LKS Głowienka w 79. minucie, a Tomasz Wilk ustalił wynik na 4:0 w 86. minucie. 

Strzelec po 8 kolejkach z dorobkiem 16 punktów zajmuje 3 miejsce w A klasie - Krosno III. W 9. kolejce na własnym stadionie zespół z Frysztaka zagra ze Spartą Osobnica 

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad