Prawdziwy rollercoaster - remis Strzelca ze Spartą

Mecz pomiędzy Strzelcem Frysztak a Spartą Osobnicą okazał się prawdziwym rollercoasterem emocji dla kibiców. Spotkanie toczyło się pełnym tempem, a na boisku działo się wiele.

Początek spotkania nie zapowiadał jeszcze emocji, jednak już w 24. minucie Spartę Osobnicę poprowadził Damian Ludwin, który skierował piłkę do bramki Strzelca, otwierając wynik meczu. Jednak Strzelec Frysztak szybko odpowiedział. W 31. minucie Sławomir Sienicki strzelił gola po asyście Dariusza Winiarskiego, doprowadzając do wyrównania na 1:1. W 37. minucie Kamil Próchnicki wpisał się na listę strzelców, wyprowadzając Osobnicę na prowadzenie 1:2. Niespełna pięć minut później, w 42. minucie, Próchnicki powtórzył swoje osiągnięcie, zwiększając przewagę drużyny Sparty na 1:3. Do przerwy wynik ten wynik nie uległ zmianie.

Mimo trudnej sytuacji, Strzelec Frysztak nie poddał się i od samego początku drugiej połowy zaczął napierać na gości z Osobnicy. W 61. minucie Kacper Sokołowski zdobył ważnego gola, zmniejszając straty do 2:3 po asyście Szymona Wnęka. Drużyna gospodarzy nie przestawała walczyć. W 65. minucie nastąpił kluczowy moment meczu. Sławomir Sienicki wykorzystał rzut karny i doprowadził do wyrównania na 3:3. Pomimo ataku z obu stron, więcej bramek w meczu pomiędzy Strzelcem a Osobnicą nie było.

Mecz zakończył się wynikiem 3:3 podziałem punktów/ Obie drużyny dały z siebie wszystko, a kibice mogli cieszyć się niezapomnianym widowiskiem pełnym goli i niespodzianek. Strzelec po 9. kolejkach z 17 punktami na koncie zajmuje 4 miejsce w A klasie - Krosno III.