Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Strażacy rywalizowali na boisku - OSP Glinik Dolny zwycięzcą turnieju

W niedzielę 8 października, na obiektach GOSiR Frysztak, odbył się turniej - "pierwszy amatorski turniej piłki nożnej drużyna OSP na trawie syntetycznej" był nie tylko okazją do rywalizacji sportowej, ale także doskonałą okazją do integracji wśród Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Frysztak.

W imprezie uczestniczyło pięć drużyn OSP, reprezentujących różne miejscowości z naszej gminy. Rywalizacja była zacięta, a emocje sięgały zenitu. Ostatecznie jednak, to OSP Glinik Dolny zdobyło pierwsze miejsce, prezentując imponujący poziom umiejętności piłkarskich. Drugie miejsce przypadło OSP Pułanki, a trzecie OSP Cieszyna.

Zwycięzcy nie tylko podkreślili swoją dominację na boisku, ale także udowodnili, że Ochotnicze Straże Pożarne nie tylko dbają o bezpieczeństwo mieszkańców, ale także potrafią rywalizować sportowo. Wszystkie drużyny zasłużyły na ogromne uznanie za swoje zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowania do turnieju.

Należy również wspomnieć o jednostce OSP Glinik Średni, która, choć zajęła czwarte miejsce, dała z siebie wszystko i dostarczyła wielu emocji kibicom. Nie można także zapominać o OSP Frysztak, które mimo zajęcia piątej pozycji, w duchu fair play, wspierało pozostałe drużyny.

Organizatorzy turnieju, Wójt Gminy Frysztak, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP we Frysztaku, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz GMKS "Strzelec" Frysztak, zasługują na wyrazy uznania za stworzenie tej niezapomnianej imprezy, która nie tylko promowała sport, ale także integrowała społeczność i wspierała Ochotnicze Straże Pożarne.

To wydarzenie udowodniło, że sport może być doskonałą okazją do jednoczenia ludzi wokół wspólnego celu. Jednocześnie podkreśliło ważną rolę OSP w naszym społeczeństwie i doceniło ich trudną pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Mamy nadzieję, że to dopiero początek długiej tradycji turniejów na nowo otwartym boisku z trawą syntetyczną na obiekcie GOSiR we Frysztaku, które będą kontynuować integrację społeczności. Gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzców!

Więcej zdjęć z turnieju znajda Państwo w naszej galerii zdjęć lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad