Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Powalone drzewo - chwilowa blokada DW990

We wtorek (21.11.) wieczorem na drodze wojewódzkiej 990, kierunek Krosno, doszło do niebezpiecznej sytuacji, która sparaliżowała ruch na kilkadziesiąt minut. Około godziny 19:00 powalone drzewo zablokowało całkowicie przejazd w obu kierunkach, tworząc utrudnienia dla kierowców.

Na miejscu zdarzenia pojawiła się szybko drużyna strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej Twierdza. Strażacy przystąpili natychmiast do usuwania przeszkody, starając się przywrócić normalny ruch na drodze. Akcja była konieczna, ponieważ blokada spowodowana przez powalone drzewo uniemożliwiała swobodne poruszanie się pojazdów w obu kierunkach.

Strażacy z OSP Twierdza, wykorzystując sprzęt do wycinki drzewa, skutecznie usunęli przeszkodę. Ich profesjonalizm i szybka reakcja sprawiły, że droga została odblokowana w relatywnie krótkim czasie, przywracając płynność ruchu.

Nie doszło do żadnych poważnych incydentów związanych z zdarzeniem, co jest zasługą zarówno sprawnych działań strażaków, jak i odpowiedzialności kierowców, którzy zachowali spokój pomimo utrudnień.

Zdjęcia i filmy udostępnione przez Pana Mateusza Koraba - dziękujemy.


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad