Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Przedszkole Publiczne nr 1 we Frysztaku zebrało karmę dla zwierząt!

Przedszkole Publiczne nr 1 we Frysztaku zawsze dba o wychowanie najmłodszych pokoleń w duchu wartości, empatii i współczucia. Tegoroczna akcja "Świąteczna paczka dla szczeniaczka" jest doskonałym przykładem tego, jak małe gesty mogą przynieść duże ulgę i radość bezdomnym zwierzętom, zwłaszcza w okresie zimowym.

Koordynowana przez Justynę Oparowską i Marzenę Winiarską, inicjatywa ta miała na celu zbiórkę karmy i przysmaków dla piesków z przytuliska "Azyl u Majki". Wspaniałe dzieci, rodzice i nauczyciele z Przedszkola Publicznego nr 1 we Frysztaku odpowiedzieli na apel z ogromnym zaangażowaniem i sercem. Efekty tego zbierania darów są niezwykle inspirujące.

Podczas akcji zebrano 19 kilogramów karmy mokrej, 49 kilogramów karmy suchej, 12 paczek pysznych przysmaków oraz 152 złote. Te wartości nie tylko pokazują, jak wielka była determinacja uczestników akcji, ale również ilustrują, jak wiele dobra można zrobić, łącząc siły i serca dla wspólnego celu.

Wszystkie zebrane produkty oraz pieniądze zostały uroczyście przekazane Pani Marii z przytuliska "Azyl u Majki". To właśnie dzięki takim ludziom i takim inicjatywom jak ta, przytulisko jest w stanie funkcjonować i zapewnić bezdomnym zwierzętom dach nad głową, posiłek i miłość.

Dzieci uczą się od najmłodszych lat, że pomaganie jest wartością niezmiernie ważną. To piękne, że Przedszkole Publiczne nr 1 we Frysztaku stwarza okazję, by te wartości kształtować od najmłodszych lat. Działania takie, jak "Świąteczna paczka dla szczeniaczka", przypominają nam wszystkim, że każdy z nas może uczynić coś dobrego dla tych, którzy nie mają głosu.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad