Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"Bądź Bezpieczny - Noś Odblaski" - kolejna udana akcja OSP Frysztak

W poniedziałkowy poranek członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) w Frysztaku przeprowadzili kolejną edycję swojej akcji społecznej pod hasłem "Bądź Bezpieczny - Noś Odblaski". Inicjatywa, której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych w okresie zimowym.

Akcja rozpoczęła się pod kościołem parafialnym we Frysztaku, gdzie strażacy rozdawali elementy odblaskowe uczestnikom rorat. Zarówno dzieci, jak i dorośli otrzymali specjalne odblaski, które mają znaczący wpływ na zwiększenie widoczności pieszych. Warto podkreślić że w akcji wzięli udział druhowie OSP i MDP Frysztak.

Warto podkreślić, że cała akcja mogła się odbyć dzięki wsparciu instytucji, które nieodpłatnie przekazały elementy odblaskowe. Wśród nich znajdują się Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie.

Niezwykle ważne jest, aby takie inicjatywy były kontynuowane, przypominając o konieczności dbania o bezpieczeństwo nie tylko w obrębie pojazdów, ale także na drodze jako pieszy. Akcja "Bądź Bezpieczny - Noś Odblaski" staje się już tradycją w Frysztaku, a jej efekty przekładają się na realne korzyści dla społeczności lokalnej.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad