Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Premiera pastorałki - Pobiegnijmy do Betlejem - tradycyjny prezent od ekipy GOK Frysztak

O godzinie 19:00, już po raz czwarty z rzędu, Gminny Ośrodek Kultury (GOK) w Frysztaku zaprasza mieszkańców na wyjątkową premierę pastorałki "Pobiegnijmy do Betlejem". To już stała tradycja ekipy GOK, która każdego roku przygotowuje przedświąteczny kawałek dla lokalnej społeczności.

Tegoroczna pastorałka, autorstwa Magdaleny Wiśniowskiej, urokliwie zaaranżowana przez Andrzeja Borkowskiego, obiecuje być niezapomnianym muzycznym doświadczeniem. Wystąpią w niej utalentowani artyści: Agata Skiba, Magdalena Wiśniowska, Regina Borkowska-Kędzierska, oraz sam Andrzej Borkowski, który będzie odpowiadał nie tylko za śpiew, ale także za grę na gitarze i pozostałych instrumentach.

Dodatkowy kolor i ciepło wniesie chórek złożony z utalentowanych wokalistów Studia Piosenki GOKart, w składzie którego znajdują się Karol Jedziniak, Ewelina Liszka, Martyna Liszka, Milena Makuch, Antek Pałys, Malwina Sokołowska i Maja Wiśniowska.

Teledysk do pastorałki również obiecuje być niezwykle urokliwy, a na ekranie zobaczymy dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca "Mały Frysztak" oraz uczestników dorocznej "Gwiazdki z GOKiem". Za kamerą i montażem stoi zgrany duet Andrzej Borkowski i Magdalena Wiśniowska, a obsługę planu zapewniła Ewelina Ciosek.

Premiera "Pobiegnijmy do Betlejem" to nie tylko okazja do wspólnego przeżywania magii świąt, ale także dowód na zaangażowanie i kreatywność lokalnej społeczności. GOK Frysztak, jako centrum kulturalne, kolejny raz udowadnia, że sztuka i tradycja mają szczególne znaczenie w budowaniu wspólnoty. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, które z pewnością dostarczy niezapomnianych chwil w przedświątecznym nastroju.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad