Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

XV koncert kolęd - Chwalmy Boże Dziecię

W magicznej atmosferze świąt Bożego Narodzenia mieszkańcy Frysztaka oraz okolic będą mieli okazję uczestniczyć w XV koncercie kolęd zatytułowanym "Chwalmy Boże Dziecię". Wydarzenie, które już tradycyjnie wpisuje się w kalendarz lokalnych świątecznych atrakcji, odbędzie się 6 stycznia 2024 roku w Kościele Parafialnym we Frysztaku.

W czasie koncertu zabrzmią niezwykłe głosy trzech utalentowanych chórów: Benedictus z Czudca, Risoluto ze Zgłobnia oraz Sokół z Frysztaka. To prawdziwa uczta muzyczna, która wprowadzi wszystkich obecnych w podniosły nastrój świąt.

Program uroczystości rozpocznie się o godzinie 15:00 od Mszy Świętej, której oprawę muzyczną zapewnią wymienione chóry. Niezwykłe aranżacje kolęd w wykonaniu utalentowanych artystów z pewnością dodadzą uroku i podkreślą wyjątkowy charakter tego dnia.

O godzinie 16:00 rozpocznie się główna część koncertu, podczas której chóry zaprezentują bogaty repertuar kolęd, wprowadzając zgromadzonych w prawdziwie świąteczny nastrój. Publiczność będzie miała okazję delektować się nie tylko tradycyjnymi utworami, ale również nowoczesnymi aranżacjami, które nadały kolędom nowego, świeżego brzmienia.

Inicjatorami tego niezwykłego wydarzenia są Proboszcz Parafii Frysztak, Wójt Gminy Frysztak, Starosta Powiatu Strzyżowskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury w Frysztaku. To dzięki ich zaangażowaniu mieszkańcy regionu mogą cieszyć się tak pięknym i tradycyjnym wydarzeniem świątecznym.

Niech XV Koncert Kolęd "Chwalmy Boże Dziecię" stanie się integralną częścią świątecznych obchodów dla wszystkich mieszkańców Frysztaka i okolic. Zapraszamy do wspólnego świętowania i podziwiania piękna polskiej tradycji kolędowej!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad