Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Uwaga na oblodzenie w piątkowy poranek

Informujemy mieszkańców Gminy Frysztak o wydanym ostrzeżeniu meteorologicznym przez IMGW na terenie Powiatu Strzyżowskiego. Prognozowane jest wystąpienie oblodzenia na drogach i chodnikach, co może stworzyć trudne warunki poruszania się. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące prognozy oraz zalecenia dla mieszkańców.

Ostrzeżenie które wydało IMGW jest 1 stopnia. Czas trwania ostrzeżenia: Od 5 stycznia 2024 r., od godziny 01:00 do 5 stycznia 2024 r., do godziny 09:00. W tym czasie IMGW ostrzega o  zamarzaniu mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, co spowoduje ich oblodzenie. Temperatura minimalna oscylować będzie od -4°C do -1°C, lokalnie -6°C. 

Z uwagi na panujące warunki pogodowe, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się po drogach i chodnikach. Pamiętajmy o stosowaniu się do zaleceń służb ratunkowych oraz monitorowaniu bieżącej sytuacji meteorologicznej.

Mieszkańcy Gminy Frysztak, bądźmy odpowiedzialni i pamiętajmy o bezpieczeństwie własnym oraz innych uczestników ruchu drogowego. Działajmy zgodnie z zasadami ostrożności, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Info: IMGW

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad