Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wspieramy pogorzelców z Lubli - zbiórka funduszy na odbudowę domu po pożarze

11 stycznia pożar spustoszył dom, a mieszkańcy stracili wszystko. Pan Marek, jeden z mieszkańców, podjął bohaterską próbę ugasić ogień, ale niestety odniósł obrażenia i wymagał hospitalizacji. Razem z nim mieszka jego siostra, która wracając z pracy dowiedziała się o tragedii. O pożarze pisaliśmy na naszym portalu - link, kliknij tu!

Obecnie rodzina pozostaje bez dachu nad głową, a ich dom wymaga pilnego remontu. Z całego serca zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe, aby pomóc im odbudować swoje życie.

Pan Marek, który jest jednym z mieszkańców w czasie kiedy wybuchł pożar przebywał w pobliskim garażu. Gdy zobaczył kłęby dymu wydobywające się z budynku pobiegł do środka i próbował ugasić ogień. Niestety jego działania okazały się bezskuteczne. Podczas ratowania swojego dorobku odniósł obrażenia i wymagał hospitalizacji. Pomimo szybkiej interwencji służb ratowniczych i pobliskich mieszkańców nie udało się opanować ognia, który w szybkim czasie rozprzestrzenił się po całym budynku wyrządzając ogromne szkody.
Wraz z Panem Markiem mieszka jego siostra, która w tym czasie wracała z pracy i została poinformowana przez sąsiadów o zaistniałej sytuacji. Rodzina straciła wszystko, pozostało jej tylko to co w danej chwili miała przy sobie. Obecnie poszkodowani znaleźli schronienie u bliskich natomiast bardzo pragną wrócić do swojego domu. Aby to było możliwe konieczny jest remont budynku, który wymaga ogromnych nakładów finansowych. Niestety rodzina jest w trudnej sytuacji materialnej i nie jest w stanie w całości pokryć kosztów remontu, dlatego organizowana jest ta zbiórka aby wesprzeć ich w tej trudnej sytuacji.

Każda, nawet najmniejsza kwota, będzie dla nich ogromnym wsparciem. Wspólnie możemy pomóc tej rodzinie wrócić do swojego domu! Pamiętajcie dobro wraca.
Prosimy o udostępnianie informacji, informowanie sąsiadów i przyjaciół. Razem możemy uczynić ogromną różnicę! Dziękujemy za każdą okazaną pomoc.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad